Select Page

TILMELDING

GENSYNSWEEKEND

GENSYNSWEEKEND

4.- 5. januar 2019

 

Prisen for weekenden er 150 kr.
OBS! det er muligt at betale med MobilePay og kort

DEADLINE FOR TILMELDING ER DEN 19. DECEMBER 2018

Dit navn*

Din årgang*

*skal udfyldes

*Listen opdateres 1 gang dagligt

Se her hvem der er allerede er tilmeldt.

Alberta Sjostein

Alberte Victoria Kaltoft Christensen

Alexander Ølholm Csizmadia

Alexandra Engell

Amanda Christiansen

Amanda Kvist

Andreas Winther Pedersen

Anna Haahr van Eeden

Annika Rimehaug

Asger Strandkvist

Benjamin Bendtsen

Benjamin Engelhardt

Benjamin Slot-Henriksen

Benjamin Stenholdt Madsen

Camilla Frismodt

Camille Sofia Vibæk Sørensen

Carolina Sofie Alvarado Rios Nielsen

Caroline Hebbelstrup

Casper Ølholm Csizmadia

Cecilie Leiva

Christina Jao

Claire Amanda Ireland

Daniel Kloster

Daniel Lausten Nielsen

Daniel Madsen

Elvira Veronica Schultz

Emil Nielsen

Emily Victoria Kjærgaard

Emma Kirstine Thomsen

Emma Thomsen

Emmelie Kjaer Christensen

Ester Jacobsen

Filippa Klentz

Gabriel Larsen

Harald Bramming

Ingrid Nordborg

Ingrid T Christensen

Jacob Ullemose

Jessie Axell

Job Alias Nisgrd Ehrich

Johan Traasdahl

Johanne Frida Nielsen

Johannes Axelsen

Johannes á Lava

Jonas Hagen

Jonas Krebs

Jonathan Sandfeld

Jonathan Tye

Josefine Verup Nielsen

Julie Jørgensen

Kaja Gruhler

Kamilla Jeppesen

Katharina heise knudsen

Klara Emilie Christtreu

Karoline Assenholt Andersen

Kevin Albin Jensen

Kristian Thomsen

Laura Elise Sand Christensen

Laura Kokholm Mortensen

Louise Hansen

Lucas Elenius Rosengren

Lucas Vestergaard

Marc Jensen

Marcus Holmgren

Mads Johansen

Magnus Ravn Andersen

Maja Schrøder

Malene Olesen

Marcus Drejer

Marcus Linde

Maria Winther Pedersen

Marie Anneli Dueholm Hansen

Marie Houe Sørensen

Marvin Onuoha

Mathias Vittrup Haparanda

Mathilde skov

Max Marinus Gjerløv

Meline Conrad

Mette Reichstein

Miriam Ringsmose

Morgan Ågren

Natasja Gall

Nichlas Overgaard Laugesen

Nicoline Weidinger

Oliver Holm Rasmussen

Paulina Sophia Allerup Frandsen

Rebekka Juhl Ehmsen

Rebekka jóhannusardóttir Olsen

Sanchala Subba

Samuel Esmat Greve Skovbakke

Sascha Priscilla Christensen

Samson Blay Steiner

Sara Sayali Linnebjerg

Sara Svejstrup Elgaard

Sara Søndergaard

Sarah Ehrenreich Laursen

Sigurd Vistisen

Siine Mäkivirta Jensen

Silas Abrahamsen

Silas Thisted

Silja Kastås

Simon Højlund

Simone Blohm Nielsen

Sophia Nielsen

Søren Ditlef Martens

Tim Groen

Tobias Immersen

Tóra Hammer

Victoria Sørensen

William Rønberg

William Bergen Ågren

William Lamdahl Justesen

 

Tilmeldte i alt: 113

 

 

Program for gensynsweekend:

 

Fredag d. 4.
Kl. 18.00 Velkomst og betaling
Kl. 19.00 Festmiddag
Kl. 21.00 Hygge i dagligstue og frivillig floorball i hallen
Kl. 23.00 På gangene

Lørdag d. 5.
Kl. 10.30 Brunch
Kl. 12.00 Fodboldturnering samt høvdingboldturnering
Kl. 16.30 Samling i gamle grupper
Kl. 17.45 Aftensmad
Kl. 19.00 God & ME
Kl. 22.30 På gangene

Gensynsprogrammet er sat til at slutte efter God&ME lørdag aften. Det er dog muligt at overnattes til søndag, dog skal skolen være forladt senest kl. 12.00. Morgenmad søndag serveres kl. 9.30.