fbpx

TILMELDING

GENSYNSWEEKEND

GENSYNSWEEKEND

6.- 7. december 2019

 

Prisen for weekenden er 150 kr.
OBS! det er muligt at betale med MobilePay og kort

DEADLINE FOR TILMELDING ER NU OVERSKREDET!

    Dit navn*

    Din årgang*

    *skal udfyldes

    *Listen opdateres 1 gang dagligt

    Se her hvem der er allerede er tilmeldt.

    Adam Gjerløv

    Alexander Laugesen

    Amalie Jørgensen

    André Holm

    Andreas Martens

    Andreas Rahbek Knudsen

    Anna Elisabeth Slundt

    Anna Sofía Gregersen

    Anton Falch Trier Madsen

    August Gadsbøll

    Benjamin Berntsen

    Camilla Gjessing

    Cecilie Benedicte Horn

    Cecilie Roswall

    Christina Dalgaard

    Christina Wermuth

    Christopher Christensen

    Clara Heuer

    Daniel Bjerre

    Daniel Eckhardt Møller Nielsen

    Daniel Friis

    Daniel Højberg

    David Christensen

    David Due

    David Hansen

    David Khoury

    David Søttrup

    David von der Osten

    Emily Wednesday Stirling

    Eva Lerdorf

    Felix Stigsen

    Frederik Klarskov

    Frederik Hørning

    Freja Borup

    Gabriel Steenbuck

    Gideon Boas

    Gustav Strandkvist

    Hanna Kibsgård

    Helena Olesen

    Hilmer Oudijk

    Isak Engelhardt

    Joachim Verup Nielsen

    Johanne Sørensen

    Johannes Brøgger Fhær

    Jonas Brandt

    Jonas Noer

    Josephine Kappelgaard

    Josefine Stephansen

    Julie Bøgh Andersen

    Julie Mesnickow Madsen

    Julius Bauder

    Julius Rygaard

    Kaleb Kühn

    Kirstine Sonne Højberg

    Lasse Larsen

    Laura Thomsen

    Lennart Benjamin Thingholm

    Liva Kamille Høyer

    Louise Assenholt Søndergaard

    Lucas Lykke Jao Knudsen

    Lucas Ry Jensen

    Lærke Larsen

    Magnus Henningsen

    Magnus Lindkvist

    Malan Kunoy

    Marcus Falberg Lindhardsen

    Marcus Smedstrup Hansen

    Marcus Ølholm Csizmadia

    Maria Bay

    Maria Johansen

    Marietta Ibsen Barua

    Martin Sand Christensen

    Mathias Noah Jokszies

    Melissa Halgaard

    Mia Albin

    Mia Swiegers

    Mike Albin Jensen

    Mikela Muhlig

    Miriam Friis

    Mirjam Nybo Fuglø

    Nanna Munk

    Nathanael Tran

    Niklas Poulsen

    Oliver Forsingdal

    Patrick Nielsen

    Rebekka Brocelius Jacobsen

    Rebekka Samara Schultz

    Rebecca Schneemark

    Rebecca Sewerin

    Samuel Bjerregaard

    Samuel Carbac

    Samuel Friis

    Samuel Lysemose

    Samuel Ørskov

    Sebastian Poulsen

    Sebastian Vittrup

    Shanna Rosenkilde Christensen

    Simon Sand Christensen

    Silas Daniel Leinum

    Silas Knakkergaard Nielsen

    Silje Marie Keller Kostending

    Simon Bror Zebis

    Stephan Nielsen

    Tanja Kokkenborg

    Thea Dahl

    Theresa Rachel Stubkjær Immersen

    Tobias Assenholt Søndergaard

    Tobias Harbo Nielsen

    Tobias Hvidberg Nielsen

    Tobias Mose Nielsen

    Tórun Klakkstein Vilhelm

    Trisha Rosenkilde Christensen

    Villads Dirksen

    Villads Schantz Andersen

    William Jørgensen

    William Linde

     

    Tilmeldte i alt: 116

     

     

    Program for gensynsweekend:

     

    Fredag d. 6.
    Kl. 18.00 Velkomst og betaling
    Kl. 19.00 Festmiddag
    Kl. 21.00 Hygge i dagligstue og frivillig floorball i hallen
    Kl. 23.00 På gangene

    Lørdag d. 7.
    Kl. 10.30 Brunch
    Kl. 12.00 Fodboldturnering samt høvdingboldturnering
    Kl. 16.30 Samling i gamle grupper
    Kl. 17.45 Aftensmad
    Kl. 19.00 God & ME
    Kl. 22.30 På gangene

    Gensynsprogrammet er sat til at slutte efter God&ME lørdag aften. Det er muligt at overnatte til søndag, dog skal skolen være forladt senest kl. 12.00. Morgenmad søndag serveres kl. 9.30.